Dzień Seniora Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Zgorzelcu
Dzień Seniora Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Zgorzelcu
Kategoria: Aktualności
9.10.2023
Godz: 11:12
Redaktor: BP BP
Drukuj

W minioną sobotę 7 października br. członkowie Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy w Zgorzelcu obchodzili Dzień Seniora.

Była to doskonała okazja do celebrowania doświadczenia, mądrości i bogatego życia, jakie przeszli członkowie Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję wspólnie świętować swoje osiągnięcia, dzielić się wspomnieniami i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.

W wydarzeniu na zaproszenie organizatorów, udział wziął Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński, Członek Zarządu Powiatu Zgorzeleckiego Krystyna Radzięta, a także Burmistrz Miasta Zgorzelec Rafał Gronicz oraz Wójt Gminy Zgorzelec Piotr Machaj.

Z tej okazji Starosta Artur Bieliński złożył wszystkim członkom Związku życzenia pomyślności, nieustającego zdrowia, radości życia oraz aby każdy dzień stanowił okazję do odkrywania nowych obszarów i czerpania z nich pełni satysfakcji.

Dzień Seniora to nie tylko okazja do radości i wspólnego świętowania, ale również sposób na podkreślenie roli seniorów w społeczeństwie oraz docenienie ich dorobku.

Unia Europejska Banner