ERASMUS + Edukacja Szkolna
ERASMUS + Edukacja Szkolna
Kategoria: Aktualności
15.06.2022
Godz: 11:33
Redaktor: BP BP
Drukuj

Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu otrzymało Akredytację w sektorze Edukacja Szkolna w ramach akcji 1 programu Erasmus +.

“Śniadeccy” z wielką radością przyjęli informację o otrzymaniu przez szkołę Akredytacji Programu Erasmus+ na lata 2021-2027 oraz przyznanym dofinansowaniu organizacjom akredytowanym, które złożyły wnioski o budżet w ramach AKCJI . Przyznanie Akredytacji jest gwarancją regularnego otrzymywania dofinansowania na działania związane z mobilnością uczniów i nauczycieli w ramach w programu Erasmus. Tym razem zaplanowali działania w zakresie szkolenia nauczycieli oraz podniesienia jakości nauczania języków obcych wśród uczniów. Jesteśmy przekonani, że zmotywowana i wyszkolona kadra będzie w jeszcze atrakcyjniejszy sposób przekazywać wiedzę i umiejętności uczniom.

Program Erasmus+ daje ogromne możliwości rozwoju zarówno nauczycielom jak i młodzieży. Kadra nauczycielska Liceum Ogólnokształcące ma przekonanie, iż ich przykład zaciekawi uczniów, otworzy młodzież na świat, a może w przyszłości zainspiruje do udziału w programach Erasmus skierowanych do uczniów.

Serdecznie gratulujemy!

Źródło/foto: Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu

Unia Europejska Banner