Finał akcji Mikołaj dla Seniora w Zgorzeleckiej “Jutrzence”
Finał akcji Mikołaj dla Seniora w Zgorzeleckiej “Jutrzence”
Kategoria: Aktualności
7.12.2023
Godz: 15:14
Redaktor: Kamila Kowalska Kamila Kowalska
Drukuj

Ach co to były za dzień! 6 grudnia Mieszkańców DPS „Jutrzenka” odwiedził  święty Mikołaj! Nie była to jednak taka łatwa sprawa! Nasi Mikołajowie byli w tym roku wyjątkowo hojni to też święty Mikołaj okazał się bardzo wymagający dla Seniorów! Nie wystarczyło „być grzecznym,” aby dostać swój wymarzony prezent. Seniorzy musieli odpowiadać na pytania, uczyć się nowych piosenek i głośno śpiewać! Było warto troszkę się natrudzić, gdyż ogrom miłości, serca, dobroci, czułości i wymarzonych prezentów, które Seniorzy odnaleźli w swoich paczkach przerósł najśmielsze oczekiwania! Wzruszenie, radość i niedowierzanie to tylko kilka emocji jakie towarzyszyły Naszym mieszkańcom podczas przyjmowania i rozpakowywania prezentów mikołajkowych zorganizowanych w ramach “Akcji Święty Mikołaj dla Seniora”.

Bardzo dziękujemy Fundacji Święty Mikołaj dla Seniora za możliwość uczestniczenia w tej wspaniałej inicjatywie! Jesteście cudowni i pełni zaangażowania!

Dziękujemy, także wszystkim tym, którzy wcielili się w rolę Świętego Mikołaja Wasze serca pełne dobroci dla Seniorów mogą teraz pękać z dumy! Dziękujemy!

źródło/foto: DPS “Jutrzenka”

Unia Europejska Banner