Gala wręczenia nagród rankingu Perspektyw
Gala wręczenia nagród rankingu Perspektyw
Kategoria: Aktualności
23.02.2024
Godz: 12:33
Redaktor: Kamila Kowalska Kamila Kowalska
Drukuj

Dnia 22 lutego 2024 roku na auli Politechniki Wrocławskiej odbyła się gala wręczenia wyróżnień dla najlepszych liceów i techników w województwie dolnośląskim – ranking Perspektyw 2024, w którym udział wzięli dolnośląski kurator oświaty Ewa Skrzywanek oraz Prof. Kamil Staniec, prorektor ds. kształcenia.
Jesteśmy dumni z ogłoszenia, które z pewnością wzbudzi wielką radość wśród naszej społeczności edukacyjnej. Z zapałem informujemy, że Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych w Zgorzelcu oraz Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zgorzelcu zostały laureatami prestiżowych nagród podczas gali organizowanej przez magazyn “Perspektywy”.
To ogromne wyróżnienie dla naszych szkół, które potwierdza naszą ciągłą pracę nad doskonaleniem procesu nauczania oraz rozwijaniem kompetencji uczniów.
Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych w Zgorzelcu został uhonorowany srebrną tarczą, co świadczy o wysokim standardzie kształcenia oraz zaangażowaniu naszych nauczycieli i uczniów.
Z kolei Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zgorzelcu otrzymał brązową tarczę, co potwierdza naszą ciągłą dbałość o jakość edukacji oraz osiągnięcia uczniów.
To ogromny sukces i dowód na to, że nasze wysiłki przynoszą wymierne rezultaty. Chcielibyśmy podziękować wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły, uczniom oraz rodzicom za ich nieustanne wsparcie i zaangażowanie w rozwój naszej placówki.
Dziękujemy również magazynowi “Perspektywy” za organizację tego wspaniałego wydarzenia, które promuje osiągnięcia szkół i inspiruje do dalszych działań na rzecz doskonalenia edukacji w Polsce.

Razem tworzymy przyszłość naszych uczniów!

źródło: ZSZiL i ZSP w Zgorzelcu

Unia Europejska Banner