IV BIEG SZLAKIEM KOLEJOWYM ZAPRASZA!

Zapraszamy na czwartą edycję biegu szlakiem kolejowym.

W tym roku miejscem zmagań jest także okolica Ośrodka Agroturystycznego „Jagoda” w Czerwonej Wodzie wraz ze ścieżką pieszo-turystyczną „Szlakiem starej kolei Węgliniec – Czerwona Woda”. Trasa biegu prowadzi przez piękne tereny leśne.

Obecna edycja biegu została rozszerzona. Można wystartować w biegu na dystansie 5km, 10 km oraz w marszu nordic walking na 5km lub 10km.

Start biegu i marszu 15 października 2022 r. o godzinie 12.00

Organizatorzy:
UKS Start Ruszów, UKS Olimpia Węgliniec

W biegu prowadzona jest klasyfikacja:
Klasyfikacje 5km: OPEN kobiet – 3 pierwsze miejsca, OPEN mężczyzn – 3 pierwsze miejsca, Mieszkańcy Gminy i Miasta Węgliniec – pierwsze miejsce kobiet i mężczyzn.
Klasyfikacje 10km: OPEN kobiet – 3 pierwsze miejsca, OPEN mężczyzn – 3 pierwsze miejsca, Mieszkańcy Gminy i Miasta Węgliniec – pierwsze miejsce kobiet i mężczyzn.
Służby mundurowe – pierwsze miejsce kobiet i mężczyzn, Najstarszy Zawodnik, Najmłodszy Zawodnik, Klasyfikacja drużynowa – (w zgłoszeniu w rubryce klub należy wpisać tą samą nazwę np. “KS Biegacze”. Drużyna składa się z 3 zawodników (minimum 1 kobieta). Suma najlepszych czasów brutto), Najliczniejszy klub sportowy – w zgłoszeniu w rubryce klub – należy wpisać tą samą nazwę np. “KS Biegacze”.

W wymienionych kategoriach nagrodzeni otrzymują efektowne statuetki. Wszyscy uczestnicy biegu i marszu otrzymują pamiątkowy medal, posiłek, kawę, herbatę i pakiet żywnościowy.

W marszu nordic walking nie prowadzimy sędziowania oraz klasyfikacji.
Aby wziąć udział w biegu należy skorzystać z formularza zapisów:

IV Bieg Szlakiem Kolejowym | Panel Maratończyk Pomiar Czasu (maratonczykpomiarczasu.pl)

Opłata startowa:

35 zł – do 9 października 2022

50 zł – w dniu zawodów 15 października 2022

Zapraszamy do sportowej zabawy!

Źródło: UKS START Ruszów