Już jutro – Audioarena – największa impreza taneczna w regionie
Już jutro – Audioarena – największa impreza taneczna w regionie
Kategoria: Aktualności
16.02.2023
Godz: 15:22
Redaktor: Kamila Kowalska Kamila Kowalska
Drukuj

Taneczne klimaty wracają do Zgorzelca! Już 17 lutego 2023 o godz. 19:00 PGE Turów Arena zamieni się w największy klub muzyczny w naszym regionie!

Szalona podróż przez muzyczne style i epoki, podczas której zmiksują się nowe i stare dźwięki, odświeżą się wspomnienia, odkryjecie przyszłość oraz poszerzą się Wasze muzyczne horyzonty.

Bez względu na to czy kręci Was muzyka klubowa, dance, trance, funky, hip-hop, breakbeat a może nawet acid jazz – zaserwujemy Wam ogromną dawkę pozytywnych doznań napędzanych dobrą muzykę.

Przewodnikami którzy pomogą Wam przejść przez największą taneczną imprezę w regionie będą:

Kalwi & Remi – DJ-ski duet wywodzący się z Poznania, legendy polskiej sceny klubowej, twórcy takich hitów jak „Explosion”, „Made in USA”, „Imagination”. Kalwi & Remi grali na największych festiwalach i goszczą w najlepszych klubach Europy i USA. Od początku swojej długoletniej kariery są gwarantem dobrej zabawy i najwyższej jakości.

SLAVEK & handsomeBUNNY – duo grające ze sobą od ponad dekady głównie house, breaks, nu funk i tech-house. Rezydenci Silo Club, odpowiedzialni za duży sukces Beach Party, które miało miejsce na nabrzeżu Nysy Łużyckiej przy Moście Staromiejskim w Zgorzelcu. Artyści starej szkoły nie istniejący w social media.

DJ Siwy – urodzony zgorzelczanin, obecnie wrocławianin. DJ Siwy grał zawsze to czego nie grali inni, zawsze jednak do tańca. Obecnie Jacka, najczęściej możecie spotkać za konsoletą rezydenta w wrocławskim Art Café Kalambur.

Hińska Ambasada – przez lata napędzali swoją muzyką zgorzeleckie kluby, wprowadzając do nich nowe brzmienia. Ostry-H, Richie Rich oraz Dr. Hipno to skład, który rozkręci każdą imprezę, serwując moc niebanalnej muzyki tanecznej.

DJ Ostatni z Aborygenów Jasiu (Kosmos Mega Soundysystem) – człowiek wielu talentów, wywodzący się z Zgorzelca mieszkaniec Szklarskiej Poręby. W czasie swojej DJ-skiej kariery zagrał na setkach imprez w Polsce, Czechach i Niemczech. Doskonale czuje się na falach elektronicznych beatów, dancehall i drum & bass.

Asphar – przedstawiciel młodego pokolenia, po kilku latach spędzonych we Wrocławiu gdzie udzielał się jako producent na scenie hiphopowej, wraca do rodzinnego miasta podejmując nowe wyzwania. Stojąc za DJ-ską konsoletą zagra dla Was najlepsze bity i bassy tech-house.

Bilety są już do nabycia na: audioarenafest.pl

Źródło: CSR Sp. Z o.o.

Unia Europejska Banner