Koncert Karnawałowy
Koncert Karnawałowy
Kategoria: Aktualności
16.02.2022
Godz: 07:44
Redaktor: Kamila Kowalska Kamila Kowalska
Drukuj

20 lutego o godz. 17.00 w telewizji TVT Zgorzelec, na profilu Facebook oraz w serwisie You Tube odbędzie się pierwsza część Koncertu Karnawałowego tradycyjnie organizowanego przez Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu. Koncert odbywa się w ramach projektu “Muzyka dla Zgorzelca” dofinansowanego z budżetu Miasta Zgorzelec, Gminy Zgorzelec, Gminy i Miasta Węgliniec, TVT Zgorzelec oraz Zgorzeleckiego Towarzystwa Muzycznego.

W związku z zagrożeniem epidemicznym koncert odbywa się w formule internetowej i został podzielony na dwie części. W pierwszej części Koncertu Karnawałowego  zagrają młodsi uczniowie zgorzeleckiej szkoły muzycznej, zaś w drugiej – usłyszymy  starszych uczniów oraz szkolną Orkiestrę Smyczkową pod dyrekcją Dominika Lewickiego. Na część drugą zapraszamy 27  lutego o godz. 17.00.  

Różne instrumenty, ciekawy repertuar, atrakcyjne składy i zespoły oraz scena Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu to najważniejsze atuty tradycyjnego Koncertu Karnawałowego zgorzeleckiej Szkoły Muzycznej. Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Dorota Adaszewska/PSM

Unia Europejska Banner