Konkurs ekologiczny rozstrzygnięty
Konkurs ekologiczny rozstrzygnięty
Kategoria: Aktualności
12.10.2023
Godz: 12:23
Redaktor: BP BP
Drukuj

Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu informuje, że rozstrzygnięto konkurs organizowany przez Starostę Zgorzeleckiego dla uczniów szkół podstawowych powiatu zgorzeleckiego, pt. „W bohatera zmień odpady, do wygrania jednoślady”.

Do konkursu zgłoszone zostały prace ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Bolesława Chrobrego w Bogatyni oraz Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Dłużynie Dolnej.

Otrzymane prace, są dowodem kreatywności, zaangażowania i pracowitości dzieci i młodzieży. Najwięcej prac wpłynęło od uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 im. Bolesława Chrobrego w Bogatyni, za co należą się szczególne podziękowania dla koordynator projektu Pani Alony Pawelskiej.

Komisja konkursowa w dniu 10 października 2023 r. spośród wszystkich prac, wyłoniła zwyciężczynię pracy, którą została Milena Bednarek uczennica Szkoły Podstawowej nr 5 im. Bolesława Chrobrego w Bogatyni.

Wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w akcji bardzo dziękujemy i zachęcamy do zaangażowania się w kolejnych konkursach promujących ekologię w naszym powiecie.

Poniżej praca, która wygrała w konkursie.

Unia Europejska Banner