Międzynarodowy projekt młodzieżowy WORCATION
Międzynarodowy projekt młodzieżowy WORCATION
Kategoria: Aktualności
9.06.2022
Godz: 08:00
Redaktor: BP BP
Drukuj

Stowarzyszenie Meetingpoint Memory Messiaen e.V. serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w międzynarodowej wymianie młodzieży WORCATION.

Projekt odbędzie się od 31.07. do 13.08.2022 r. w Europamieście Zgorzelec-Görlitz.
Worcation oznacza twórczą, międzynarodową pracę w historycznym miejscu na terenie byłego obozu jenieckiego Stalag VIII A. Oferowane w ramach projektu warsztaty w zróżnicowany sposób umożliwiają wgląd w historię dzisiejszego Miejsca Pamięci.

Przez dwa tygodnie uczestniczki i uczestnicy mieszkają i pracują razem, gromadzą wyjątkowe doświadczenia i budują więź w grupie. Podczas uroczystego zakończenia projektu uczestniczący w projekcie zaprezentują rezultaty warsztatów, w których brali udział.
W projekcie mogą wziąć udział osoby w wieku od 16 do 26 lat z Niemiec, Polski, Czech, Francji, Włoch, Belgii oraz Ukrainy. Znajomość języka angielskiego na dobrym, komunikatywnym poziomie jest konieczna, aby w pełni móc uczestniczyć w oferowanych warsztatach oraz do integracji z innymi uczestniczkami i uczestnikami projektu.
Opłata za uczestnictwo w projekcie wynosi 100,00€ i obejmuje w 100% koszty wyżywienia, zakwaterowania oraz warsztatów. Koszty podróży pokrywane są przez uczestników.

Zgłoszenia należy przesłać do 14.06.2022 r

Więcej informacji na temat projektu i rejestracji znajduje się na stronie:

Worcation – Worcation

Źródło: Stowarzyszenie Meetingpoint Memory Messiaen e.V.

Unia Europejska Banner