Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego w skokach przez przeszkody
11.08.2022
Redaktor: Monika Pecov Monika Pecov

Klub Jeździecki „NA KOŃ” w Łagowie oraz Starosta Zgorzelecki zapraszają na Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego w skokach przez przeszkody, które odbędą się już w najbliższy poniedziałek, 15 sierpnia br. w Łagowie koło Zgorzelca.

Jest to już dwudziesta impreza sportowa w wykonaniu KJ „NA KOŃ” w Łagowie. Tym razem zostanie rozegranych pięć konkursów towarzyskich (wysokości przeszkód od 40 cm) oraz siedem konkursów regionalnych (od 80 cm do 125 cm wysokości przeszkód), a w tym konkurs egzaminacyjny.

Na zawodników czekają nagrody finansowe, rzeczowe, puchary, flo oraz przyjazna atmosfera w duchu fair play.

Na publiczność czeka moc atrakcji. W planie zawodów przewidziano pokaz jazdy na koniu rasy fryzyjskiej, pokaz jazdy bryczką, przejażdżki na koniu i kucyku, loteria fantowa, bogata strefa gastronomiczna i jak zawsze najlepsze pierogi na świecie.

Do zobaczenia w Łagowie!

Plakat Zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody

Źródło: KJ „NA KOŃ” w Łagowie