Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego w skokach przez przeszkody
Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego w skokach przez przeszkody
Kategoria: Aktualności
26.07.2022
Godz: 10:56
Redaktor: BP BP
Drukuj

Klub Jeździecki “NA KOŃ” w Łagowie oraz Starosta Zgorzelecki zapraszają na Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego w skokach przez przeszkody. Będą to zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody pod patronatem trzech dżentelmenów. Zawody regionalne i towarzyskie z udziałem jeźdźców zagranicznych, Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego o puchar Starosty Zgorzeleckiego, puchar Wójta Gminy Zgorzelec oraz puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.

Organizator ma przyjemność zaprosić zawodników i publiczność w dniu 15 sierpnia 2022 r. na regionalne i towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody do Łagowa koło Zgorzelca.

Jest to już dwudziesta impreza sportowa w wykonaniu KJ “NA KOŃ” w Łagowie. Tym razem zostanie rozegranych pięć konkursów towarzyskich (wysokości przeszkód od 40 cm) oraz siedem konkursów regionalnych od 80 cm do 125 cm wysokości przeszkód, a w tym konkurs egzaminacyjny.

W tym roku, na prośbę ze strony środowiska, zostanie przygotowana trasa do bardzo widowiskowego, towarzyskiego konkursu DERBY, w którym minimum 50 % będą stanowiły przeszkody krosowe i naturalne.
Na zawodników czekają nagrody finansowe, rzeczowe, puchary, flo oraz przyjazna atmosfera w duchu fair play.

Dla publiczności też przygotowano moc atrakcji. W planie zawodów pokaz jazdy na koniu rasy fryzyjskiej, pokaz jazdy bryczką, przejażdżki na koniu i kucyku, loteria fantowa, bogata strefa gastronomiczna i jak zawsze najlepsze pierogi na świecie.
Do zobaczenia w Łagowie
Źródło: KJ “NA KOŃ” w Łagowie

Unia Europejska Banner