Możliwość pozyskania środków na podjęcie działalności gospodarczej
4.02.2021

Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych. Termin składania wniosków – od 2 lutego 2021 r.  do wyczerpania środków.

Dofinansowanie będzie udzielane w kwocie wynoszącej średnio do 21 000,00 zł.

Szczegółowe informacje można uzyskać w PUP w Zgorzelcu w pokoju  102 lub telefonicznie (telefon 75 77 70 522 lub  75 77 70 500, wew. 102)  w godzinach od 8.00 do 14.00.

Ogólne zasady przyznawania środków oraz nowy formularz wniosku wraz z kompletem załączników dostępne są na stronie internetowej urzędu: http://zgorzelec.praca.gov.pl w zakładce „Dla Bezrobotnych i poszukujących pracy- Formy wsparcia- Dofinansowanie podjęcie działalności gospodarczej” lub w siedzibie Urzędu.

Wnioski należy składać do skrzynki podawczej w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zgorzelcu, ul. Pułaskiego 14 lub za pośrednictwem poczty.

Przedmiotowe wsparcie finansowane w ramach środków:

• Projektu w ramach Działania 1.1 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego;
  • Projektu w ramach Działania 8.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego;
  • Funduszu Pracy przyznanych dla powiatu na podstawie algorytmu.