Nagrody jubileuszowe za lata pracy zawodowej
30.08.2022
Godz: 14:37
Redaktor: BP BP

Dzisiaj na naradzie dyrektorów podległych jednostek oświatowych, Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński oraz Etatowy Członek Zarządu Ireneusz Owsik wręczyli nagrody jubileuszowe Dyrektorom za lata pracy zawodowej. Wyróżnienia otrzymało czterech Dyrektorów:

• Pan Ireneusz Stec – dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii im. Janusza Korczaka w Zgorzelcu – jubileusz 40 lat pracy zawodowej;
  • Pani Dorota Chitruń – dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu – jubileusz 35 lat pracy zawodowej;
  • Pani Romualda Zdybel – dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zgorzelcu – jubileusz 25 lat pracy zawodowej;
  • Pani Monika Listwan – dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zgorzelcu – jubileusz 20 lat pracy zawodowej.

Serdecznie gratulujemy Dyrektorom wieloletniej pracy na rzecz edukacji i wsparcia dzieci i młodzieży powiatu zgorzeleckiego.

Unia Europejska Banner