Nagrody jubileuszowe za lata pracy zawodowej
30.08.2022
Godz: 14:37
Redaktor: Monika Pecov Monika Pecov

Dzisiaj na naradzie dyrektorów podległych jednostek oświatowych, Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński oraz Etatowy Członek Zarządu Ireneusz Owsik wręczyli nagrody jubileuszowe Dyrektorom za lata pracy zawodowej. Wyróżnienia otrzymało czterech Dyrektorów:

• Pan Ireneusz Stec – dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii im. Janusza Korczaka w Zgorzelcu – jubileusz 40 lat pracy zawodowej;
  • Pani Dorota Chitruń – dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu – jubileusz 35 lat pracy zawodowej;
  • Pani Romualda Zdybel – dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zgorzelcu – jubileusz 25 lat pracy zawodowej;
  • Pani Monika Listwan – dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zgorzelcu – jubileusz 20 lat pracy zawodowej.

Serdecznie gratulujemy Dyrektorom wieloletniej pracy na rzecz edukacji i wsparcia dzieci i młodzieży powiatu zgorzeleckiego.

Unia Europejska Banner