Nowa procedura zgłaszania skarg i wniosków
1.02.2021

Szanowni Mieszkańcy Powiatu,

informujemy, że Zarządzeniem Starosty Zgorzeleckiego weszła w życie nowa procedura dotycząca zgłaszania skarg i wniosków.

Jeśli masz zastrzeżenia dotyczące pracy naszego urzędu, czy też naszych jednostek organizacyjnych, w tym szkół ponadpodstawowych, domów pomocy społecznej, powiatowych ośrodków wsparcia, czy też poradni psychologiczno-pedagogicznych, Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński przyjmuje na spotkanie w sprawie skarg i wniosków w każdą środę po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty pod nr telefonu: 75 77 50 690.

Swoje uwagi możecie Państwo też zgłaszać pisemnie, przesyłając je na adres urzędu ul. Bohaterów II AWP 8a, 59-900 Zgorzelec lub na skrzynkę ePUAP (adres skrytki: /98sko76fh1/SkrytkaESP).