Obóz szkoleniowy młodzieżowych sędziów sportowych
Obóz szkoleniowy młodzieżowych sędziów sportowych
Kategoria: Aktualności
6.12.2022
Godz: 11:37
Redaktor: Monika Pecov Monika Pecov
Drukuj

W dniach 1-3.12.22r. w Głuchołazach odbył się obóz szkoleniowy młodzieżowych sędziów sportowych w ramach przedsięwzięcia “Kursu młodzieżowych sędziów sportowych” finansowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, a realizowany przez Szkolny Związek Sportowy Wrocław. Brała w nim udział młodzież ze Zgorzelca (uczniowie szkół: Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu, LO Cogito, ZSZiL Zgorzelec). Przedsięwzięcie w skrócie polegało na prowadzeniu zajęć z uczniami szkół ponadpodstawowych i udział w szkoleniu wojewódzkim. Uczniowie mieli do przepracowania 20 godzin zegarowych w w/w zakresie.
Po zakończonym kursie uczestnicy podeszli do egzaminu podczas 3 dniowego szkolenia, którego sekcje alfa prowadził Tomasz Szymański – nauczyciel wychowania fizycznego LO. Wszyscy uczestnicy uzyskali pozytywny wynik egzaminu i tytuł młodzieżowego sędziego sportu – legitymacje MSS i koszulkę MSS.

Dziękujemy za zaangażowanie Operatorowi programu, Liceum Ogólnokształcącemu im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu, sędziom DZLA z liderem Panem Franciszkiem Waszkiewiczem oraz młodzieży Zgorzeleckich szkół.

Źródło: Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich

Unia Europejska Banner