OGŁOSZENIE o naborze wniosków o organizację zatrudnienia subsydiowanego
OGŁOSZENIE o naborze wniosków o organizację zatrudnienia subsydiowanego
Kategoria: Aktualności
9.02.2023
Godz: 07:33
Redaktor: Kamila Kowalska Kamila Kowalska
Drukuj

OGŁOSZENIE o naborze wniosków o organizację zatrudnienia subsydiowanego w ramach:

Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu ogłasza nabór wniosków w sprawie organizacji subsydiowanego zatrudnienia w 2023 roku.  Wnioski będą przyjmowane w terminie od 09 lutego 2023 r. do wyczerpania środków.
Zapraszamy Pracodawców zainteresowanych zorganizowaniem zatrudnienia dla osób bezrobotnych przy wsparciu finansowym do składania wniosków w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Zgorzelcu przy ul. Pułaskiego 14. Wnioski realizowane będą według kolejności ich złożenia. W sytuacji wyczerpania się środków przeznaczonych na subsydiowanie zatrudnienia w w/w formach opublikowany zostanie stosowny komunikat.
Przedmiotowe wsparcie finansowane będzie w ramach środków Funduszu Pracy przyznanych dla powiatu na podstawie algorytmu podziału.
Złożenie kompletnego i prawidłowo sporządzonego wniosku oraz spełnienie kryteriów ustawowych nie będzie równoznaczne z przyjęciem wniosku do realizacji (w związku z nieobligatoryjnym charakterem wsparcia nie ma zastosowania procedura odwoławcza od odmowy przyznania refundacji).

Szczegółowe informacje na temat organizacji subsydiowanego zatrudnienia można uzyskać w Urzędzie w  pokoju nr 114 lub  telefonicznie pod numerem  75 77 70 534  w godzinach od 8.00 do 14.00.
Ogólne zasady udzielania wsparcia oraz aktualne formularze wniosków wraz z kompletem załączników dostępne są tutaj

źródło: PUP w Zgorzelcu

Unia Europejska Banner