Ogłoszenie o naborze wniosków realizowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
19.09.2022
Godz: 08:00
Redaktor: Monika Pecov Monika Pecov

Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu informuje, że dysponuje nadal środkami Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w kwocie około 66 200,00 zł na aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych w 2022 roku. Środki mogą zostać przeznaczone na:

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania przedmiotowych wniosków w terminie od 19 września 2022 do 26 września 2022 r. w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Zgorzelcu ul. Pułaskiego 14. W sytuacji wcześniejszego wykorzystania środków opublikowany zostanie stosowny komunikat. Szczegółowe informacje i ewentualną pomoc przy wypełnianiu formularza wniosku można uzyskać w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Zgorzelcu (pok. 110 lub 114) lub pod numerem telefonu 75 777 0  500 wew. 121 lub 114 w godzinach od 8:00 do 14:00.

Formularze wniosków wraz z kompletem załączników dostępne są na stronie internetowej urzędu: http://zgorzelec.praca.gov.pl  w zakładce: Dokumenty do pobrania

Źródło: PUP w Zgorzelcu

Unia Europejska Banner