Podsumowanie projektu Akademia Społecznej Aktywności
Podsumowanie projektu Akademia Społecznej Aktywności
Kategoria: Aktualności
21.11.2022
Godz: 10:48
Redaktor: Monika Pecov Monika Pecov
Drukuj

W sobotę 19 listopada br. w Miejskim Domu Kultury miało miejsce uroczyste podsumowanie projektu Akademia Społecznej Aktywności. Uczestnicy projektu przy wsparciu pedagogów zaprezentowali wspaniały program artystyczny, w który włożyli nie tylko ogrom pracy, ale również swoje serce.

Akademia Społecznej Aktywności to projekt, który miał na celu wsparcie osób niepełnosprawnych poprzez zorganizowanie szeregu zajęć edukacyjnych, w którym uczestnicy rozwiali swoje umiejętności i talenty. Udział w niej wzięły osoby w wieku od 4 do 70 lat.

Podczas spotkania zaprezentowano prezentację multimedialną podsumowującą pracę uczestników projektu. Drugą część akademii uświetniła część artystyczna w wykonaniu uczestników projektu. Scena wypełniła się wspaniałą energią, a sami goście wzruszeni byli do łez.

W wydarzeniu na zaproszenie prezes Fundacji Nasze Dzieci wziął udział Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński oraz Etatowy Członek Zarządu Ireneusz Owsik. Starosta Artur Bieliński podczas przemówienia podziękował uczestnikom projektu za ogrom pracy, a także za dostarczenie niezapomnianych emocji i wzruszeń.

Unia Europejska Banner