Podziękowania DPS “Jutrzenka” dla Leroy Merlin
Podziękowania DPS “Jutrzenka” dla Leroy Merlin
Kategoria: Aktualności
9.09.2021
Godz: 08:12
Redaktor: BP BP
Drukuj

Właśnie zakończył się projekt „Uśmiech dla Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej „Jutrzenka” w Zgorzelcu” sfinansowany ze środków finansowych Fundacji Leroy Merlin Polska.

Podczas realizacji tego projektu Leroy Merlin Polska i jego ludzie – darowali DPS “Jutrzenka” nie tylko materiały remontowe, ale także własną ciężką pracę i swój wolny czas. W ten sposób wyremontowano kilka pomieszczeń i ciągi komunikacyjne budynku. Kuchnia na oddziale C, która ma bardzo duże znaczenie dla mieszkańców, została wyremontowana i wyposażona w nowoczesny zestaw mebli kuchennych, karniszy i oświetlenia.

Sala terapii zajęciowej, gdzie codziennie przebywają Podopieczni, także zyskała nowe wnętrze za sprawą paneli ściennych, malowania i założenia nowych rolet okiennych.

Pokoje Mieszkańców zyskały nowy odświeżony wygląd, energooszczędne oświetlenie, rolety okienne, nowe kontakty i karnisze. Korytarze, po których poruszają się Podopieczni oraz personel zostały wyposażone w nowoczesne lampy LED, które generują mniejsze koszty energii, jednocześnie zapewniając odpowiednie oświetlenie.

To za sprawą Wielkich serc i magicznych rąk, Mieszkańcy cieszą się odremontowanymi wnętrzami, które nabrały lekkości i świeżości… oraz innego wymiaru…

Wszystko to za sprawą Pani Agnieszki Bolek Prezesa Fundacji Leroy Merlin Polska oraz Pani Moniki Stefaniak Kierownika Działu Kas wraz z całą Grupą Wolontariuszy ze sklepu Leroy Merlin Polska w Zgorzelcu.

Życzymy Wszystkim w życiu codziennym takiego uśmiechu jakim obdarzyliście Naszych Mieszkańców.

źródło: DPS Jutrzenka

Unia Europejska Banner