Powiatowy Dzień Dziecka już 27 maja! Zapraszamy Małych i Dużych na imprezę pełną atrakcji!

Zapraszamy na pełen atrakcji Powiatowy Dzień Dziecka, który odbędzie się już w sobotę 27 maja na placu przy Komendzie Powiatowej Policji w Zgorzelcu.

W programie pokaz sprzętów Policji, Straży Pożarnej oraz Straży Granicznej, dmuchańce, kolorowe balony, tatuaże, gadżety, konkursy z nagrodami i wiele innych.

Spotykamy się o godzinie 11.00 i bawimy do godziny 16.00. Zapraszamy Małych i Dużych do wspólnej zabawy 😉

Organizatorami wydarzenia są Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu, Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu oraz Placówka Straży Granicznej w Zgorzelcu.