Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu ogłasza nabór wniosków na organizację form aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych i innych uprawnionych
20.02.2024
Godz: 08:56
Redaktor: BP BP

Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu ogłasza nabory wniosków na organizację następujących form aktywizacji zawodowej zaplanowanych na rok 2024:

• Jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej:

Dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej | WORTAL (praca.gov.pl)

• Środki z Krajowego Funduszu Szkoleniowego:

Aktualność | WORTAL (praca.gov.pl)

• Szkolenie z języka polskiego dla cudzoziemców:

• Bon szkoleniowy:

Aktualność | WORTAL (praca.gov.pl)

• Dofinansowanie studiów podyplomowych:

Dofinansowanie studiów podyplomowych | WORTAL (praca.gov.pl)

• Finansowanie kosztów postępowania nostryfikacyjnego:

Finansowanie kosztów postępowania nostryfikacyjnego lub postępowania w sprawie potwierdzenia ukończenia studiów na określonym poziomie | WORTAL (praca.gov.pl)

• Finansowanie egzaminów i licencji:

Finansowanie kosztów egzaminów i licencji | WORTAL (praca.gov.pl)

• Staże:

Staże i bony stażowe | WORTAL (praca.gov.pl)

• Prace interwencyjne:

Prace interwencyjne | WORTAL (praca.gov.pl)

• Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy:

Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy | WORTAL (praca.gov.pl)

• Dofinansowania wynagrodzenia za zatrudnienie skierowanego bezrobotnego, który ukończył 50 rok życia:

Dofinansowanie wynagrodzenia za zatrudnienie bezrobotnego w wieku 50+ | WORTAL (praca.gov.pl)

• Refundacja składek na ubezpieczenie społeczne za bezrobotnych do 30 roku życia:

Refundacja składek na ubezpieczenia społeczne za bezrobotnych do 30 roku życia | WORTAL (praca.gov.pl)

• Refundacja kosztów zatrudnienia skierowanej osoby w domu pomocy społecznej lub jednostce organizacyjnej wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej:

Zwrot części albo całości kosztów poniesionych na wynagrodzenia, nagrody oraz składki na ubezpieczenia społeczne | WORTAL (praca.gov.pl)

• Bon na zasiedlenie:

Bon na zasiedlenie | WORTAL (praca.gov.pl)

Źródło: PUP Zgorzelec

Unia Europejska Banner