„Projekty wystarczająco dobre. Od diagnozy problemu do realizacji.”
„Projekty wystarczająco dobre. Od diagnozy problemu do realizacji.”
Kategoria: Aktualności
16.11.2021
Godz: 07:27
Redaktor: BP BP
Drukuj

Zapraszamy na kolejne szkolenie/warsztat dla organizacji pozarządowych.

W dniu 24.11.2021r. o godzinie 10.00 w Stowarzyszeniu Interclub Femina w Zgorzelcu, Warszawska 1/113. Tytuł warsztatu „Projekty wystarczająco dobre. Od diagnozy problemu do realizacji.”

Szkolenie poprowadzi Jolanta Steciuk – animatorka projektów społecznych, trenerka, specjalistka ds. organizacji pozarządowych w Funduszu PAFPIO. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, stypendystka Uniwersytetu Columbia.

Jak przeprowadzić diagnozę problemu i dobrze przygotować projekt ? Nad tym będzie okazja popracować z  Jolantą Steciuk – animatorką projektów społecznych, trenerką, specjalistką ds. organizacji pozarządowych w Funduszu PAFPIO.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, stypendystka Uniwersytetu Columbia , od 20 lat związana z sektorem pozarządowym. Ekspertka oceny projektów instytucji grantodawczych w Polsce i Europie. Trenerka Fundacji Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego i Kreisau-Initiative e.V.

W 2021 roku uczestniczka pierwszej edycji trzymiesięcznych pobytów rezydencyjnych w Görlitz w ramach projektu „STADT der ZUKUNFT auf PROBE – Ein Wohn- und Arbeitsexperiment für ein klimaneutrales Görlitz”. W Görlitz współpracuje z organizacją pozarządową Kolabor e.V.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy, które można dokonać drogą telefoniczną – 609132953 lub e-mail: interclub.femina@interia.pl

Zapewniamy solidną dawkę wiedzy, wspólną pracę, mały poczęstunek.


źródło: Zgorzelecki Inkubator NGO, Pozarządowy Ostry Dyżur

Unia Europejska Banner