Spotkanie informacyjne OWES- Przyszłość ekonomii społecznej w Zgorzelcu
28.11.2023
Godz: 07:30
Redaktor: BP BP

Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu oraz Sudecki Instytut Rozwoju Regionalnego w Świdnicy serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne w ramach Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej dla subregionu jeleniogórskiego.

Wydarzenie odbędzie się 29 listopada 2023 r. o godzinie 10:00 w budynku Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu przy ul. Bohaterów II AWP 8A, sala 309.

Spotkanie ma na celu przedstawienie planów działań na kolejne trzy lata, w ramach projektu realizowanego przy wsparciu Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021-2027.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy:

• przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej,
  • jednostek samorządu terytorialnego,
  • osoby zagrożone ubóstwem,
  • tych, którzy planują założenie podmiotu ekonomicznego lub pracę w przedsiębiorstwie społecznym.

Spotkanie będzie również okazją do zadawania pytań i uzyskania szczegółowych informacji o dostępnych środkach finansowych i możliwych formach wsparcia.

Źródło: OWES

Unia Europejska Banner