Święto Szkoły i Święto Rodziny w SOSW w Zgorzelcu
Święto Szkoły i Święto Rodziny w SOSW w Zgorzelcu
Kategoria: Aktualności
10.06.2024
Godz: 07:30
Redaktor: BP BP
Drukuj

W piątek 7 czerwca 2024 roku na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zgorzelcu odbył się festyn z okazji Święta Szkoły i Święta Rodziny.

W wydarzeniu udział wziął Etatowy Członek Zarządu Powiatu Zgorzeleckiego Ireneusz Owsik, który w trakcie oficjalnej części wydarzenia, wyraził swoje uznanie dla organizatorów i wręczył kwiaty Dyrektor SOSW Małgorzacie Łasek – Dowiat, dziękując całej kadrze za zaangażowanie i nieocenioną pracę na rzecz ośrodka specjalnego.

Na dzieci czekały liczne gry i zabawy integracyjne, konkursy z nagrodami, tatuaże brokatowe oraz warsztaty plastyczne. W programie nie zabrakło występów artystycznych utalentowanych uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zgorzelcu.

Wydarzenie było nie tylko czasem radości i zabawy, ale przede wszystkim wspaniałą okazją do budowania więzi. Poprzez takie inicjatywy, jak festyn z okazji Święta Szkoły i Rodziny, wspólnota uczniów, ich rodzin oraz kadry nauczycielskiej staje się silniejsza i bardziej zjednoczona. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, udało się stworzyć wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Unia Europejska Banner