Szkolenie „Księgowość w organizacjach pozarządowych”

Stowarzyszenie „Interclub Femina” zaprasza organizacje pozarządowe na szkolenie „ Księgowość w organizacjach pozarządowych”.
Kiedy? w dniu 6.02.2023r. godzina 10.00
Gdzie? w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Zgorzelcu ul. Kościuszki 70.
Zakres szkolenia:
Zagadnienia z ustawy o rachunkowości za szczególnym uwzględnieniem wyodrębniania dokumentacji i ewidencji finansowo – księgowej na potrzeby realizacji projektów dotowanych ze środków publicznych.

• przychody organizacji pozarządowych (dotacje, darowizny, składki, zbiórki publiczne, działalność statutowa odpłatna).
  • sprawozdawczość finansowa organizacji pozarządowych, w tym CIT jako obowiązek dla każdej organizacji.

Szkolenie prowadzić będzie Marcin Babiuch – księgowy z doświadczeniem pracy w organizacjach pozarządowych Dolnego Śląska.

W trakcie szkolenia uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, przewidziany mały bufet.
Zgłoszenia na szkolenie do dnia 2.02.2023r. drogą elektroniczną : e-mail: interclub.femina@interia.pl
lub telefonicznie: +48609132953.

Zadanie realizowane przez Inkubator NGO w Zgorzelcu w ramach zadania Pozarządowy Ostry Dyżur przy współpracy z Urzędem Gminy Zgorzelec.

Źródło: Stowarzyszenie „Interclub Femina”