Uczeń LO powołany do Reprezentacji Polish Soccer Skills
Uczeń LO powołany do Reprezentacji Polish Soccer Skills
Kategoria: Aktualności
19.10.2022
Godz: 10:05
Redaktor: Monika Pecov Monika Pecov
Drukuj

Marcin Gniadzik uczeń klasy 4AC Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Śniadeckich otrzymał powołanie do Reprezentacji U19 – Polish Soccer Skills – sezon 2022/2023.

Jest to ogromne wyróżnienie dla zawodnika. Powołanie do reprezentacji otrzymują wyłącznie osoby, które w trakcie obozów organizowanych przez Polish Soccer Skills w 2022 roku wykazały się ogromnym potencjałem piłkarskim oraz motorycznym.

Reprezentacja Polish Soccer Skills jest projektem, który ma na celu pomóc najbardziej perspektywicznym zawodniczkom i zawodnikom w ich dalszym rozwoju. Jest on realizowany na kilku uzupełniających się obszarach, stanowiących razem kompleksowe rozwiązanie.

W trakcie najbliższego sezonu reprezentacje będą miały okazję do udziału w ceremonii inauguracyjnej, która odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, krajowym zgrupowaniu w COS OPO Cetniewo oraz zagranicznym zgrupowaniu, w trakcie którego zmierzą się z młodzieżowymi drużynami klubów Bundesligi, La Liga, Premier League, czy Serie A.

Marcin, na co dzień reprezentuje klubowe barwy biało-niebieskie Hutnika Pieńsk. Jest przykładem zawodnika, który łączy w sobie dwie najważniejsze cechy piłkarza – pracowitość i ambicja – z każdym dniem chce być lepszą wersją siebie.

Gratulujemy i życzymy wielu piłkarskich sukcesów!

Źródło: Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu

Unia Europejska Banner