Utrudnienia w ruchu drogowym w dniu 9 lutego 2024 r.
8.02.2024
Godz: 12:54
Redaktor: Monika Pecov Monika Pecov

Przypominamy, że w piątek, 9 lutego br. odbędzie się zgłoszony, legalny protest rolników, który może wpłynąć na przebieg ruchu drogowego. Według zgłoszenia trasa przejazdu uczestników zgromadzenia ma przebiegać od ronda Solidarności w Zgorzelcu drogą krajową nr 30 w kierunku Lubania, do stacji paliw w Nowej Karczmie i z powrotem. Protest zaplanowano w godzinach od 9:30 do 17:30.

Mieszkańcy naszego powiatu oraz podróżujący przez nasz region muszą zatem liczyć się z utrudnieniami i wybrać w razie potrzeby trasy alternatywne. Policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem wszystkich użytkowników dróg, a w razie potrzeby podejmować działania tak, aby upłynnić ruch.

Apelujemy o zachowanie bezpieczeństwa i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy.

Źródło: kom. Agnieszka Goguł, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Unia Europejska Banner