W Starostwie Powiatowym w Zgorzelcu otwarte zostanie biuro paszportowe
W Starostwie Powiatowym w Zgorzelcu otwarte zostanie biuro paszportowe
Kategoria: Aktualności
1.03.2024
Godz: 13:19
Redaktor: BP BP
Drukuj

Dzisiaj (01.03.2024 r.) w Starostowie Powiatowym w Zgorzelcu, przy udziale Wojewody Dolnośląskiego Macieja Awiżenia, Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński wraz z Burmistrzem Miasta Zgorzelec Rafałem Groniczem, podpisali list intencyjny w sprawie utworzenia oddziału biura paszportowego w Zgorzelcu, którego siedziba znajdować się będzie w Starostwie Powiatowym w Zgorzelcu.

„Moim priorytetem zawsze było zapewnienie mieszkańcom wygodnego dostępu do niezbędnych usług. Dlatego też, utworzenie biura paszportowego w Zgorzelcu jest zarówno dla mnie, jak i mieszkańców powiatu niezwykle istotnym krokiem. Zapewnienie naszej społeczności możliwości szybkiego i sprawnego załatwiania spraw związanych z dokumentacją podróżną, usprawni proces ubiegania się o paszport przez mieszkańców naszego miasta” – podkreślił Artur Bieliński Starota Zgorzelecki.

Otwarcie biura paszportowego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu planowane jest na koniec drugiego kwartału/początek trzeciego 2024 roku.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Wojewody Dolnośląskiego Macieja Awiżenia za wsparcie w utworzeniu biura oraz skuteczną odpowiedź na potrzeby mieszkańców powiatu zgorzeleckiego.

Unia Europejska Banner