Webinarium pt. „Efektywność energetyczna i OZE w Nowej Perspektywie Finansowej 2021-2027”
Webinarium pt. „Efektywność energetyczna i OZE w Nowej Perspektywie Finansowej 2021-2027”
Kategoria: Aktualności
10.06.2022
Godz: 07:00
Redaktor: Monika Pecov Monika Pecov
Drukuj

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na webinarium pt. „Efektywność energetyczna i OZE w Nowej Perspektywie Finansowej 2021-2027”

Webinarium odbędzie się: 14 czerwca 2022r. (wtorek), w godz. 12.00-13.30

W trakcie WEBINARIUM zostaną przedstawione informacje na temat wsparcia na efektywność energetyczną obiektów, budynków użyteczności publicznej i budynków mieszkalnych wraz z inwestycjami w OZE w ramach nowej perspektywy finansowej na lata 2021-2027 z Programów: Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko i Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska;

Dla sprawnej organizacji webinarium prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: pife.jeleniagora@dolnyslask.pl do dnia 13.06.2022r.
Udział w webinarium jest bezpłatny. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Do udziału zapraszamy: przedstawicieli przedsiębiorców (mikro, małych, średnich i dużych), JST i ich jednostki organizacyjne, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, TBS, organizacje pozarządowe, właścicieli domów jednorodzinnych.

Organizator spotkania :

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Źródło: Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Unia Europejska Banner