Wiejski festyn na koniec lata w Łagowie
28.08.2023
Godz: 14:13
Redaktor: BP BP

W zeszłą sobotę 26 sierpnia br. na placu przy boisku Iskry Łagów odbył się wiejski festyn na koniec lata.

W wydarzeniu udział wzięli: Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński oraz Członek Zarządu Powiatu Zgorzeleckiego Krystyna Radzięta.

Wiejski festyn zgromadził wielu mieszkańców Łagowa, aby wspólnie celebrować zakończenie sezonu letniego. Była to doskonała okazja do spotkania się, integracji społeczności oraz cieszenia się różnorodnymi atrakcjami, konkursami, animacjami i występami zespołów ludowych tj. Kapela „Pogranicze” ze Studnisk czy „Górnołużyckie Błękitne Kamizelki” z Łagowa.

Dla najmłodszych uczestników festynu przygotowane zostały kolorowe animacje, minigolf, gry i zabawy z animatorkami. Z kolei starsi mieszkańcy mogli wykazać się zdolnościami cukierniczymi w konkursie ciast.

Nie zabrakło także stoisk gastronomicznych, gdzie można było skosztować przysmaków tj. domowe pierogi, bigos, zupa oraz słodkie wypieki.

Źródło: foto Gmina Zgorzelec

Unia Europejska Banner