Wielkie Śpiewanie Pieśni Patriotycznych – AKTUALIZACJA
Wielkie Śpiewanie Pieśni Patriotycznych – AKTUALIZACJA
Kategoria: Aktualności
9.11.2021
Godz: 09:30
Redaktor: Kamila Kowalska Kamila Kowalska
Drukuj

11 listopada o godz. 17.00 w PGE Turów Arena w Zgorzelcu przy ul. Lubańskiej 9a odbędzie się Wielkie Śpiewanie Pieśni Patriotycznych.  Z okazji 103. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości koncert będzie miał uroczysty charakter i wyjątkową oprawę: zaśpiewa Chór Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu z towarzyszeniem Zgorzeleckiej Orkiestry Mandolinistów im. Tadeusza Grudzińskiego pod dyrekcją Dominika Lewickiego. Chór przygotowała Beata Krzenciessa. Koncert poprowadzi Dorota Adaszewska. Aranżacje pieśni patriotycznych przygotowali Beata Krzenciessa oraz Joanna i Dominik Lewiccy.

Z uwagi na dużą popularność koncertu, impreza odbędzie się  w hali sportowo- widowiskowej PGE Turów Arena. Jak zwykle formuła koncertu zakłada aktywny udział publiczności, która razem z muzykami śpiewa i współtworzy tę uroczystość. W hali przed koncertem rozdawane będą śpiewniki oraz kotyliony.  Serdecznie zapraszamy na Wielkie Śpiewania Pieśni Patriotycznych.

            Śpiewajmy razem!

Współorganizatorami imprezy są razem: Starosta Powiatu Zgorzeleckiego, Burmistrz Miasta Zgorzelca, Dziekan Dekanatu Zgorzeleckiego, Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu, Prezes Zarządu Centrum Sportowo- Rekreacyjnego w Zgorzelcu i Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu.

            Wstęp wolny! Zapraszamy!

AKTUALIZACJA!

Uwaga! Udział w Wielkim Śpiewaniu Pieśni Patriotycznych możliwy będzie wyłącznie:

  • z maseczką zasłaniającą nos i usta,
  • po złożeniu Oświadczenia uczestnika koncertu, że według swojej najlepszej wiedzy nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 oraz nie przebywa na obowiązkowej kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym (Bezpłatna Wejściówka).

Oświadczenie należy złożyć przed wejściem na halę PGE Turów Arena. Druk oświadczenia dostępny będzie przy bramkach wejściowych.  Oświadczenie jest także dostępne poniżej. Zachęcamy do pobrania i wypełnienia oświadczenia w domu, co znacznie skróci czas oczekiwania przy wejściu na wydarzenie.

Unia Europejska Banner