Wirtualne Targi Pracy na Pograniczu Polsko-Czesko-Niemieckim
Wirtualne Targi Pracy na Pograniczu Polsko-Czesko-Niemieckim
Kategoria: Aktualności
17.11.2021
Godz: 07:35
Redaktor: Kamila Kowalska Kamila Kowalska
Drukuj

Wirtualne Targi Pracy na Pograniczu Polsko-Czesko-Niemieckim
w dniach 23-24 listopada 2021 r. godz. 9.00-15.00

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zaczyna rekrutację Wystawców do udziału w Wirtualnych Targach Pracy na Pograniczu Polsko-Czesko-Niemieckim. Organizowane targi pracy będą wyłącznie w formie ONLINE.
Wszystkim Wystawcom zaoferowane będzie bezpłatne stoisko wystawiennicze (liczba stoisk ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń). Na stoisku można umieścić: informacje o Wystawcy, w tym: logo, adres, linki do strony www, linki do mediów społecznościowych, zdjęcia, krótkie filmy, pliki do pobrania, oferty pracy (max 20 ofert),formularz kontaktowy, aktywny czat do każdego stoiska osobno, Skype osobno dla każdego stoiska, na życzenie, po targach firma otrzyma raport statystyczny dotyczących swojego stoiska.
Targi zostaną poprzedzone bezpłatną dla Państwa kampanią promocyjną obejmującą cały Dolny Śląsk.
Poniżej linki do targów pracy zorganizowanych w podobny sposób. https://jurajskietargipracy.webexpo.pl/- targi zakończone https://wirtualnetargipracyiprzedsiebiorczosci.waw.pl/- zapowiedź targów.

Firmy zainteresowane proszone są o informację zwrotną do 05 listopada 2021 na adres marta.grochowska@dwup.pl

Zgłoszenia oficjalne będą przyjmowane na specjalnych formularzach, które DWUP wyśle do każdej firmy zainteresowanej udziałem

Unia Europejska Banner