Wspieraj lokalnie – rozlicz PIT i przekaż 1% podatku w naszym powiecie

Skorzystaj z bezpłatnego programu do rozliczenia PIT i wesprzyj 1% podatku organizacje działające na terenie powiatu zgorzeleckiego.

Powiat Zgorzelecki dołączył do projektu „Wspieraj lokalnie”, który powstał w efekcie przeświadczenia o kluczowym znaczeniu współpracy między jednostkami samorządu terytorialnego i organizacjami pożytku publicznego.

Projekt łączy kampanię 1% dla lokalnych OPP z kampanią lokalnego rozliczania podatku dochodowego dla jednostek samorządu terytorialnego. W ramach „Wspieraj lokalnie” w sezonie 2019/2020 w projekcie wzięły udział 553 jednostki samorządu terytorialnego oraz 4305 OPP.

Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych zrealizował projekt „Wspieraj lokalnie” we współpracy z PITax.pl Rozliczenie PIT.