XXII edycja Zawodów Jeździeckich w skokach przez przeszkody

Tradycyjnie w wakacje, w tym roku 7 lipca 2024 r. na terenie koło Leroy Merlin w Łagowie zostaną rozegrane Zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody pod patronatem trzech dżentelmenów.

Będą to zawody regionalne i towarzyskie z udziałem jeźdźców zagranicznych, Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego o puchar Starosty Zgorzeleckiego, puchar Wójta Gminy Zgorzelec, puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.

Klub Jeździecki “NA KOŃ” w Łagowie po raz XXII przygotował moc atrakcji. Zawodnicy wezmą udział w konkursach o wysokości od krzyżaczków po 130 cm. Rozegrany zostanie także bardzo emocjonujący konkurs DERBY, łączący zarówno przeszkody stałe jak i parkurowe.

Podczas niniejszych zawodów wyłoniony zostanie Mistrz Powiatu Zgorzeleckiego, który otrzyma mistrzowski puchar z rąk Starosty Powiatu Zgorzeleckiego, Pana Artura Bielińskiego.

Dla publiczności również moc atrakcji – przejażdżki na kucykach, jeździecki pchli targ, lody naturalne oraz stoiska spożywcze przygotowane przez stowarzyszenie Złote Kłosy. Sportowe i kulinarne emocje na najwyższym poziomie zagwarantowane.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do Łagowa w pierwszą niedzielę lipca.

Źródło: Klub Jeździecki “NA KOŃ” w Łagowie

Unia Europejska Banner