XXII Zawody Jeździeckie w skokach przez przeszkody (7 lipca 2024 r.)
XXII Zawody Jeździeckie w skokach przez przeszkody (7 lipca 2024 r.)
Kategoria: Aktualności
4.07.2024
Godz: 08:52
Redaktor: Agnieszka Emerle Agnieszka Emerle
Drukuj

Już w najbliższą niedzielę 7 lipca 2024 r. na terenie koło Leroy Merlin w Łagowie zostaną rozegrane Zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody.

Będą to zawody regionalne i towarzyskie z udziałem jeźdźców zagranicznych, Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego o puchar Starosty Zgorzeleckiego, puchar Wójta Gminy Zgorzelec, puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec. Klub Jeździecki „NA KOŃ” w Łagowie po raz XXII przygotował moc atrakcji.

Zawodnicy wezmą udział w konkursach o wysokości od krzyżaczków po 130 cm. Rozegrany zostanie także bardzo emocjonujący konkurs DERBY, łączący zarówno przeszkody stałe jak i parkurowe. Podczas niniejszych zawodów wyłoniony zostanie Mistrz Powiatu Zgorzeleckiego, który otrzyma mistrzowski puchar z rąk Starosty Powiatu Zgorzeleckiego, Pana Artura Bielińskiego.

Dla publiczności przewidziano: przejażdżki na kucykach, jeździecki pchli targ, lody naturalne oraz stoiska spożywcze przygotowane przez stowarzyszenie Złote Kłosy. Sportowe i kulinarne emocje na najwyższym poziomie zagwarantowane.

Start o godzinie 9:00.

Źródło: Klub jeździecki „Na koń”

Unia Europejska Banner