Zakończenie roku szkolnego 2021/2022
Godz: 13:46
Redaktor: Monika Pecov Monika Pecov

Blisko 2500 uczniów szkół, których organem prowadzącym jest Powiat Zgorzelecki, rozpoczęło dziś zasłużone wakacje, a 588 zostało absolwentami.

W uroczystościach zakończenia roku szkolnego uczestniczyły władze Powiatu Zgorzeleckiego – Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński, Wicestarosta Mirosław Fiedorowicz, Etatowy Członek Zarządu Ireneusz Owsik oraz Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Bogusława Witkowska. Na ręce dyrektorów szkół złożono kwiaty oraz podziękowania. Wyróżniono również najzdolniejszych uczniów, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy zasłużyli na uznanie. Dyrekcja życzyła wszystkim udanych, pełnych wspaniałych doświadczeń, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

My również życzymy wszystkim uczniom, aby wakacje były dla was czasem odpoczynku, radości i beztroski!

Unia Europejska Banner