Zakupiono wielkoformatowe i wielofunkcyjne cyfrowe urządzenie poligraficzne
Zakupiono wielkoformatowe i wielofunkcyjne cyfrowe urządzenie poligraficzne
Kategoria: Aktualności
18.10.2022
Godz: 09:10
Redaktor: Monika Pecov Monika Pecov
Drukuj

Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu zakupiło wielkoformatowe i wielofunkcyjne cyfrowe urządzenie poligraficzne dla Wydziału Geodezji i Kartografii Starosta Powiatowego w Zgorzelcu za kwotę 196 431,00 zł brutto. Na przedmiotowe urządzenie uzyskano pomoc finansową w formie dotacji celowej z budżetu Województwa Dolnośląskiego, a także otrzymano darowiznę od Zarządu Fundacji PGE.

Urządzenie wykorzystywane będzie do realizacji zadań przez pracowników Wydziału Geodezji i Kartografii Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu. Urządzenie umożliwia drukowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentów w formatach od A4 do A0. Posiada najnowszą technologię druku – tzw. druk woskowy. Wykonywane wydruki są wodoodporne, w pełnej palecie kolorów.

Z urządzenia korzystać będą wykonawcy prac geodezyjnych, przedsiębiorcy, projektanci, gestorzy sieci uzbrojenia terenu, organy gmin jak również jednostkowi obywatele.

Współczesna geodezja i kartografia nastawiona jest na ciągły rozwój swojej działalności w zakresie realizacji zadań poprzez e-usługi. Sprostać tym wyzwaniom można jedynie poprzez zastosowanie bardzo kosztownych technologii informatycznych.

Unia Europejska Banner