Już dzisiaj odbędą się konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego
Już dzisiaj odbędą się konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego
Kategoria: Aktualności
18.08.2021
Godz: 07:20
Redaktor: Kamila Kowalska Kamila Kowalska
Drukuj

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza mieszkańców Powiatu Zgorzeleckiego do skorzystania z bezpłatnych konsultacji na temat wsparcia ze środków  Funduszy Europejskich.

W ramach Mobilnego  Punktu  Informacyjnego  pracownik Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze  będzie pełnić dyżur w siedzibie Starostwa Powiatowego  w Zgorzelcu.

Podczas Mobilnych Punktów Informacyjnych, mających formę indywidualnych konsultacji bezpośrednich, można uzyskać informacje o możliwościach otrzymania  dofinansowania z Funduszy Europejskich oraz o  zasadach ubiegania się o dotacje. Konsultant przedstawi aktualne  możliwości wsparcia – w tym również pożyczki i poręczenia finansowane ze środków UE przeznaczone na rozpoczęcie czy rozwój działalności gospodarczej.               

Wskaże kierunki wsparcia w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020 dla podmiotów gospodarczych, jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych, organizacji pozarządowych, a także poinformuje do jakiej instytucji należy się zwrócić w przypadku ubiegania się o środki.


Z usług w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych mogą skorzystać wszystkie podmioty oraz osoby zainteresowane tematyką wsparcia z Unii Europejskiej.

Konsultacje są bezpłatne. Na miejscu udostępnione zostaną bezpłatne materiały informacyjne.

Mieszkańców Powiatu Zgorzeleckiego zapraszamy na konsultacje w ramach

 Mobilnego  Punktu  Informacyjnego:

18 sierpnia 2021 r.  w  godz. 10.30-13.30

Starostwo Powiatowe  w Zgorzelcu

ul. Boh. II AWP 8; pokój nr 309

(sala konferencyjna, II piętro);

 W związku z epidemią Covid-19 konsultacje udzielane będą z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Serdecznie zapraszamy !

Aktualne informacje na temat organizowanych na terenie Dolnego Śląska Mobilnych Punktów Informacyjnych oraz konferencji, spotkań i szkoleń publikowane są na stronie Fundusze Europejskie na Dolnym Śląsku

Unia Europejska Banner