Zapraszamy na webinarium pt. „Środki unijne na rozwój i efektywność energetyczną dla dolnośląskich firm”
Zapraszamy na webinarium pt. „Środki unijne na rozwój i efektywność energetyczną dla dolnośląskich firm”
Kategoria: Aktualności
5.07.2024
Godz: 08:01
Redaktor: Paulina Kraus-Smółka Paulina Kraus-Smółka
Drukuj

Jak podaje na swojej stronie internetowej Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze, w dniu 17.07.2024 r. od godz. 10:00 do 11:30 zostanie zaprezentowane webinarium pt. Środki unijne na rozwój i efektywność energetyczną dla dolnośląskich firm”.

Z udziału skorzystać mogą przedstawiciele przedsiębiorców, w tym mikro, małych i średnich działających na obszarze województwa dolnośląskiego zainteresowanych uzyskaniem wsparcia na rozwój firmy.

Na webinarium zostaną przedstawione możliwości współfinansowania i finansowania w przedsiębiorstwach przedsięwzięć inwestycyjnych i termomodernizacyjnych z wykorzystaniem OZE. Podczas webinarium zostaną przedstawione najważniejsze założenia wdrażanych instrumentów finansowych, które pozwolą przedsiębiorcom z sektora MŚP zmodernizować i poprawić konkurencyjność firmy na rynku.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Więcej szczegółów na stronie PIFE: Webinarium pt. „Środki unijne na rozwój i efektywność energetyczną dla dolnośląskich firm” | Serwis programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 (funduszeuedolnoslaskie.pl)

Źródło/ Zdjęcie: PIFE

Unia Europejska Banner