Zaproszenie do składania zapotrzebowania na kształcenie ustawiczne

Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu zaprasza pracodawców do wypełnienia ankiety, której celem jest zdiagnozowanie potrzeb pracodawców na wsparcie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców w ramach rezerwy KFS na 2022 r.

Obowiązujące priorytety wydatkowania środków rezerwy KFS wynikające z decyzji Rady Rynku Pracy:

1. wsparcie kształcenia ustawicznego osób po 45 roku życia,
  2. wsparcie kształcenia ustawicznego osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności,
  3. wsparcie kształcenia ustawicznego skierowane do pracodawców zatrudniających cudzoziemców.

Wypełnione ankiety prosimy składać do skrzynki podawczej, znajdującej się w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Zgorzelcu, ul. Pułaskiego 14, 59-900 Zgorzelec lub drogą elektroniczną na adres szkolenia@pup.zgorzelec.plwrzg@praca.gov.pl bądź za pośrednictwem elektronicznej skrzynki podawczej ePUAP w terminie do dnia 17.01.2022r.

Złożenie ankiety nie jest równoznaczne ze złożeniem wniosku o przyznanie środków KFS.