Zaproszenie na warsztaty dla organizacji pozarządowych „Razem łatwiej”
Zaproszenie na warsztaty dla organizacji pozarządowych „Razem łatwiej”
Kategoria: Aktualności
6.10.2022
Godz: 09:28
Redaktor: BP BP
Drukuj

Stowarzyszenie Interclub Femina zaprasza wszystkie chętne osoby będące członkami, wolontariuszami organizacji pozarządowych zainteresowanych rozwojem organizacji pozarządowej i poszerzeniem współpracy, na bezpłatne warsztaty „Razem łatwiej”.

Potrzebujesz wsparcia merytorycznego trenera specjalizującego się we wspieraniu rozwoju organizacji pozarządowej? Chciałbyś/Chciałabyś poszerzyć swoją wiedzę i zawiązać wartościową sieć kontaktów? TO MIEJSCE JEST DLA CIEBIE!

CEL:
Celem warsztatów jest określenie potencjału oraz barier w rozwoju organizacji, wzajemne poznanie się oraz wymiana doświadczeń, planowanie wspólnych inicjatyw. Zajęcia będą prowadzone metodą aktywnego uczestnictwa.

TERMIN:
17-19 października 2022 (poniedziałek- środa)

MIEJSCE:
Jelenia Góra-Cieplice Hotel Bella

Każda osoba uczestnicząca w warsztacie otrzyma:

  • materiały merytoryczne w formie papierowej;
  • wyżywienie oraz nocleg;
  • zaświadczenie o udziale w warsztatach.

Nabór na warsztaty:

  1. Wypełnij i prześlij formularz zgłoszeniowy na adres interclub.femina@interia.pl
  2. Ostateczny termin przesyłania formularzy zgłoszeniowych upływa 10 października 2022.
  3. Do dnia 12 października 2022 każda zgłoszona osoba otrzyma informację o wynikach naboru do udziału w warsztatach.
    Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne, a uczestnicy mają zapewnione wyżywienie, nocleg oraz dojazd.

Osoba prowadząca:

Kazimierz Szepiela – społecznik z krwi i kości, doradca, manger, trener. Jest absolwentem Politologii na UWr, a także Szkoły Trenerów Biznesu i Doradców Personalnych Elżbiety Sołtys. Od ponad dwudziestu lat zaangażowany w pracę na rzecz sektora pozarządowego w kraju i za granicą. Jego bogate dossier zawiera m.in. pracę z Domem Spotkań im. Angelusa Silesiusa, współpracę z Narodową Agencją Programu „Młodzież w Działaniu” jako konsultant regionalny, czy też aktywne działanie jako członka zarządu Funadcji Umbrella, aktywnie wspierającej organizacje pozarządowe z terenu Wrocławia, jak i Dolnego Śląska. Jego specjalizacją jest wspieranie liderów organizacji pozarządowych w obszarach takich jak zarządzanie organizacją, a w tym zarządzania strategicznego, pozyskiwania środków na działalność statutową, prowadzenie podmiotów ekonomii społecznej, tworzenia projektów społecznych.

Warsztaty organizowane są w ramach projektu „Busola na inicjatywy społeczne” sfinansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Szczegółowych informacji udziela:
Hanna Ilnicka
tel. +4866203047
e-mail: interclub.femina@interia.pl

Źródło: Stowarzyszenie Interclub Femina

Unia Europejska Banner