Klub Jeździecki “NA KOŃ” w Łagowie serdecznie zaprasza po raz osiemnasty na Zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody pod patronatem trzech dżentelmenów.

Zawody regionalne i towarzyskie z udziałem jeźdźców zagranicznych, Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego o puchar Starosty Zgorzeleckiego, puchar Wójta Gminy Zgorzelec, puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.

Organizator przewidział dla zawodników 12 konkursów o zróżnicowanej trudności – wysokość przeszkód od 40 cm do 125 cm. Dla publiczności zaplanowane zostały atrakcje: przejażdżki na konikach, wesołe miasteczko, ścianka wspinaczkowa, wystawa maszyn rolniczych, stoiska gastronomiczne oraz tradycyjna loteria fantowa.

Zawody odbędą się w najbliższa sobotę 18 września 2021 roku na placu przy Leroy Merlin oraz przy lodowisku ŁOŚ w Łagowie. Start o godzinie 10:00.

Serdecznie zapraszamy i gwarantujemy niezapomniane wrażenia sportowe.

źródło: KJ “NA KOŃ” w Łagowie