Zjazd Rodzin w DPS “Jędrek”
Zjazd Rodzin w DPS “Jędrek”
Kategoria: Aktualności
19.06.2023
Godz: 10:56
Redaktor: Kamila Kowalska Kamila Kowalska
Drukuj

Wczoraj (18.06.2023 r.) w Domu Pomocy Społecznej „Jędrek” w Opolnie Zdroju odbył się coroczny Zjazd Rodzin. Ten dzień jest zawsze pewnym przerywnikiem w codziennych obowiązkach i radosnym czasem spotkania z osobami, które są  najbliższe, i na które z niecierpliwością czekamy. Takie spotkania rodzinne są ważne dla całej społeczności „Jędrka”. Pozwalają na wzajemne wsparcie, rozmowę. Dlatego chcielibyśmy serdecznie podziękować każdemu z Was za to, że byliście z nami  i mogliśmy wspólnie spędzić czas.

Swoją obecnością zaszczycili:

  • Artur Bieliński – Starosta Powiatu Zgorzeleckiego,
  • Ireneusz Owsik  – Członek  Zarządu Powiatu Zgorzeleckiego,
  • Wojciech Dobrołowicz – Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia,

Po oficjalnych przemówieniach wystąpiła grupa teatralna „Gratis” w przedstawieniu pod tytułem „Zostań bohaterem” – dzięki któremu mogliśmy się  zastanowić czy w życiu często nie przechodzimy obojętnie wobec innych ludzi.

Następnie na scenie pojawił się tort przygotowany przez  księgową – Panią Jolę.

Kolejną atrakcją był koncert  zespołu muzycznego „Ambaras”. Kiedy zespół zszedł ze sceny o muzykę zadbał domowy DJ „SZYMCIOMIX”.

Kuba człowiek wielu talentów: śpiewa, tańczy recytuje pokazał samodzielnie przygotowany pokaz taneczny.

Uczestnicy spotkania mieli możliwość skorzystania z fotobudki – KBfotobox , która była umieszczona na terenie domu oraz zabrać pamiątkowe zdjęcie do domu. Przygotowany został kramik z pracami naszych mieszkańców, które można było podziwiać i zakupić, słodki poczęstunek oraz przepyszny obiad przygotowany przez naszą niezawodną ekipę kucharską, która przez kilka dni w pocie czoła pracowała, abyśmy mogli spróbować ich specjałów.

Dzień upłynął  w rodzinnej, ciepłej atmosferze. Mamy nadzieję, że za rok się znowu spotkamy.

Ten dzień odbył się również dzięki naszym darczyńcom, którzy pomimo ciężkich czasów potrafią podzielić się z drugim człowiekiem.

Z tego miejsca bardzo serdeczne podziękowania należą się całemu personelowi Domu oraz mieszkańcom, którzy dali z siebie wszystko aby ten dzień mógł się odbyć. Jesteście WSPANIALI! Ekipa na 6 a nawet i 10 !!!!!

Źródło/foto: DPS Jędrek

Unia Europejska Banner