15 – lecie Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Zgorzelcu
Redaktor: Paweł Paluszkiewicz Paweł Paluszkiewicz

14 października 2021 roku miał miejsce jubileusz 15 – lecia Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Zgorzelcu. Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński oraz Etatowy Członek Zarządu Ireneusz Owsik złożyli na ręce pani Kierownik Ośrodka Barbary Zagórskiej oraz pracowników serdeczne gratulacje z okazji wyjątkowego jubileuszu oraz życzenia wytrwałości, aby pomoc niesiona potrzebującym stała się źródłem osobistej satysfakcji i poczucia dobrze pełnionej misji.

Przedstawiciele powiatu podziękowali za 15 lat odpowiedzialnej pracy, podkreślając niezwykle ważną rolę Powiatowego Ośrodka w służbie pomocy drugiemu człowiekowi, oraz to, jak Ośrodek Wsparcia wpływa na życie swoich podopiecznych, dając im nie tylko oparcie społeczne, ale także poczucie radości przysłaniające troski dnia codziennego.