Bezpłatne szkolenie „Zdobądź Dyplom PIP”
Bezpłatne szkolenie „Zdobądź Dyplom PIP”
Kategoria: Aktualności
23.02.2022
Godz: 07:40
Redaktor: Kamila Kowalska Kamila Kowalska
Drukuj

Okręgowy Inspektorat Pracy we Wrocławiu serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie skierowane do pracodawców zatrudniających do 20  pracowników w ramach realizacji  programu prewencyjnego  „Zdobądź Dyplom PIP”

Program przeznaczony jest dla pracodawców prowadzących zakłady produkcyjne, handlowe i usługowe, z których działalnością wiążą się zagrożenia zawodowe i zdrowotne.

Idea programu oparta jest na zasadzie samokontroli, gdzie pracodawca, przy pomocy przygotowanych przez PIP narzędzi (Listy kontrolnej z komentarzem) i pomocy inspektora pracy jako eksperta, identyfikuje występujące w zakładzie problemy i nieprawidłowości, ocenia ich skalę oraz określa sposoby i terminy ich likwidacji.
Nadrzędnym celem programu jest wsparcie pracodawców w osiągnięciu trwałej poprawy warunków pracy oraz doprowadzenie zakładu do stanu zgodnego z przepisami prawa pracy.

Szkolenia odbędą się:
– 15 marca 2022r. o  godzinie 10:00  w Ośrodku Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy, ul. Kopernika 5 we Wrocławiu.
– 16 marca 2022r.  o  godzinie 10:00 w PIP Okręgowy Inspektorat Pracy we Wrocławiu Oddział w Wałbrzychu, ul. Generała Andersa 136.
– 17 marca 2022r.  o  godzinie 10:00 w PIP Okręgowy Inspektorat Pracy we Wrocławiu Oddział w Legnicy, ul. Lotnicza 15.
– 18 marca 2022r.  o  godzinie 10:00 w PIP Okręgowy Inspektorat Pracy we Wrocławiu Oddział w Jeleniej Górze, ul.  Wincentego Pola 8a.

Potwierdzenie udziału w szkoleniu prosimy przekazać pod numerem telefonu 713710434
lub mailowo  elzbieta.nowak@wroclaw.pip.gov.pl, agnieszka.czajkowska@wroclaw.pip.gov.pl

źródło: PUP w Zgorzelcu

Unia Europejska Banner