Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia
Redaktor: Monika Pecov Monika Pecov

Dziś obchodzimy Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. To święto, które zostało wprowadzone nowelizacją ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy z dnia 16 grudnia 2010 roku.

Za wysiłek codziennie wkładany w aktywizację osób bezrobotnych, Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński podziękował wszystkim pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy oraz przekazał bukiet kwiatów na ręce Marty Idzik – Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Zgorzelcu.

Starosta Zgorzelecki podziękował za dotychczasowe zaangażowanie, empatię i profesjonalizm, które w codziennych obowiązkach wykazują pracownicy Urzędu oraz życzył dobrego zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz siły w podejmowaniu kolejnych zadań.

Wszystkim pracownikom Publicznych Służb Zatrudnienia życzymy spełnienia zawodowego i satysfakcji z pracy!