Roczna odprawa w Komendzie Powiatowej Policji w Zgorzelcu
Roczna odprawa w Komendzie Powiatowej Policji w Zgorzelcu
Kategoria: Aktualności
27.01.2023
Godz: 15:14
Redaktor: BP BP
Drukuj

Dnia 26 stycznia br. w Komendzie Powiatowej Policji w Zgorzelcu odbyła się roczna odprawa podsumowująca wyniki pracy funkcjonariuszy za rok 2022.

W odprawie uczestniczył Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu inspektor Paweł Barski, kadra kierownicza, policjantki, policjanci i pracownicy komendy oraz przedstawiciele władz samorządowych z powiatu zgorzeleckiego .

Na spotkaniu podsumowano i omówiono wyniki jednostki za rok 2022 oraz przedstawiono priorytety działań na bieżący rok.

Odprawę rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Zgorzelcu podinsp. Jarosław Burdzy, który przywitał wszystkich uczestników, a następnie zaprezentował wyniki pracy zgorzeleckiej policji. Komendant przedstawił efekty pracy pionu prewencji, ruchu drogowego oraz pionu kryminalnego.

Następnie komendant omówił sytuację kadrową i główne kierunki policyjnych działań na bieżący rok, podkreślając znaczenie zwiększenia działań dotyczących naboru do służby w Policji.

W trakcie wystąpienia Komendant podziękował przedstawicielom wszystkich władz samorządowych za wsparcie i codzienną współpracę z jednostką oraz za wspólny wysiłek na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu zgorzeleckiego.

W imieniu władz samorządowych głos zabrał Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński, który podziękował kierownictwu oraz policjantom za ich trud i zaangażowanie w wykonywaniu codziennych obowiązków na rzecz poprawy bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców powiatu.

Odprawę podsumował Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu inspektor Paweł Barski, który odniósł się do zagadnień omawianych w trakcie odprawy podziękował wszystkim funkcjonariuszom za zaangażowanie i pracę na wysokim poziomie oraz przedstawił główne kierunki pracy na 2023 rok.

Źródło/foto: Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu

Unia Europejska Banner