Wiosenny występ polsko-niemieckiego CYRKUSa
Wiosenny występ polsko-niemieckiego CYRKUSa
Kategoria: Aktualności
19.04.2024
Godz: 07:30
Redaktor: BP BP
Drukuj

Uczestniczki i uczestnicy polsko-niemieckiego projektu „CYRKUS w sklepie | im Laden” mają zaszczyt zaprosić Państwa na niezwykłe wydarzenie cyrkowe, które już tradycyjnie jest zwieńczeniem sezonu warsztatowego. Ponad 100 młodych osób ze Zgorzelca i Görlitz, które przez ostatnie dziewięć miesięcy pracowało nad doskonaleniem swoich umiejętności cyrkowych, teraz zaprezentuje je przed publicznością.

Tegoroczny pokaz nosi tytuł „Podróż w czasie”. Podczas tego niezwykłego spektaklu zabierzemy Państwa w podróż przez historię, eksplorując różne epoki i kultury. Będzie to doskonała okazja do podziwiania jazdy na monocyklu, balansowania na kuli, akrobacji na chustach i trapezach, skeczy klaunów czy popisów żonglerskich w wykonaniu naszych utalentowanych uczestniczek i uczestników.

Do niezapomnianej „Podróży w czasie” będzie można dołączyć podczas dwóch występów:

  • w piątek, 26.04.2024 r. o godz. 16:00
  • w sobotę, 27.04.2024 r. o godz. 15:00

Pokazy odbędą się na scenie amfiteatru Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu.

Wstęp wolny. Mile widziane datki.

Kontakt: kontakt@cyrkus.eu

„CYRKUS w sklepie | im Laden” to projekt KulturBrücken Görlitz e.V. organizowany we współpracy z Miejskim Domem Kultury w Zgorzelcu. Patronat nad projektem objął Burmistrz Miasta Zgorzelec, a finansowo wspierają go Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży, Fundacja Sparkasse, Fundacja Kultury Wolnego Kraju Związkowego Saksonii, Miasto oraz Powiat Görlitz, a także Kulturraum Schlesische Oberlausitz.

Źródło: Stowarzyszenie KulturBrücken Görlitz e.V.

Unia Europejska Banner