Zmiana punktu nieodpłatnej pomocy prawnej w Zgorzelcu

Informujemy, że od nowego roku punkt świadczący nieodpłatną pomoc prawną zlokalizowany w Urzędzie Miasta Zgorzelec przy ulicy Domańskiego 7, został przeniesiony do Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu, ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 8 (piętro II, lokal biurowy nr 303A).

Jednocześnie, przypominamy, że udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego odbywać się będzie przy pomocy środków porozumiewania się na odległość, po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty. Zgłoszeń prosimy dokonywać telefonicznie pod numerem: 75 77 61 561 w. 2, poprzez stronę internetową https://np.ms.gov.pl/zapisy lub wysyłając na adres mailowy Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu: boi@powiat.zgorzelec.pl, wniosek o udzielenie nieodpłatnej pomocy prawnej lub poradnictwa obywatelskiego.

Wniosek do pobrania TUTAJ. Po dokonaniu zgłoszenia adwokat lub radca prawny skontaktuje się z Państwem w wyznaczonym terminie, wykorzystując wskazane dane kontaktowe.