Graj na puzonie!
Graj na puzonie!
Kategoria: Aktualności
21.03.2024
Godz: 10:24
Redaktor: Monika Pecov Monika Pecov
Drukuj

Zgorzelecka Szkoła Muzyczna wciąż rozszerza swoją ofertę edukacyjną. Od 1 września 2024 roku będzie można uczyć się gry na puzonie u nowego nauczyciela pana Artura Tomczaka. Puzon to instrument dęty blaszany, niezbędny w orkiestrze symfonicznej, ale także w bandach jazzowych i rozrywkowych. Puzon święci triumfy m.in. dzięki takim zespołom jak: Golec uOrkiestra, czy Enej.

Pan Artur Tomczak to świetny, koncertujący puzonista, absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Jest doświadczonym pedagogiem z pozytywnym podejściem do ucznia. Doskonale czuje się w repertuarze klasycznym, ale również w jazzowym i rozrywkowym.

Jeśli jesteś w wieku 7 – 16 lat to idealny moment, by zacząć grać na puzonie w Szkole Muzycznej I stopnia! Rozpocznij muzyczną przygodę z puzonem. Zapraszamy!

Oferta zgorzeleckiej Szkoły Muzycznej to łącznie 13 instrumentów: fortepian, akordeon, skrzypce, altówka, wiolonczela, gitara, flet, klarnet, saksofon, trąbka, waltornia, puzon i instrumenty perkusyjne. Oprócz tego istnieje możliwość muzykowania w zespołowego: orkiestra smyczkowa, orkiestra dęta i dwa chóry. Zapraszamy!

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

ul. Mariana Langiewicza 29, 59-900 Zgorzelec

Numer tel./fax. 75 646-68-86

Adres email: psm.zgorzelec@psmzgorzelec.pl

Źródło: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

Unia Europejska Banner